סכיני גילוח דורקו - תבורי מרקטינג - כיצד להתגלח נכון?

כיצד להתגלח נכון?

דף הבית >> דורקו בלוג >> כיצד להתגלח נכון?
רוב האנשים מתגלחים פעם ביומיים וחלק מהאנשים אפילו מתגלחים כל יום. למרות כל הניסיון שיש לנו בגילוח, לעיתים אנחנו מפספסים טיפים שיכולים לעזור לנו להשיג את הגילוח המקצועי, מהיר ואיכותי ביותר שאנחנו יכולים לקבל. קיימת דרך נכונה להשתמש בסכיני גילוח והיום אנחנו נגלה אותה!
 
ישנם מספר טיפים שכדאי לכם לדעת לפני כל גילוח שיעזרו לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולחסוך לעצמכם זמן, חתכים ותסכול:

 
 1. השתמשו תמיד במים פושרים על הגוף והפנים לפני הגילוח- הם מכינים את האזור לגילוח קרוב וחלק יותר מפני שהם מרככים את השיער ומונעים מהסכין לגלח את השיער בצורה אגרסיבית מידי.
   
 2. שימוש בג'ל או קרם גילוח איכותי עם הרבה חומר סיכוך ואחוזי לחות. כך אתם שומרים על העור שלכם מלהיות מגורה, חוסכים לעצמכם חתכים ואפילו מאריכים את אורך החיים של הסכין.
   
 3. שטפו את הלהב תוך כדי הגילוח כמה פעמים שאתם יכולים. הפעולה לעיתים מעיקה אך היא תורמת לגילוח איכותי יותר מפני שהשיער והחומר שנשאר על סכין הגילוח נשטף והסכין מוכנה לגילוח מחדש.
   
 4. גילוח בכיוון השיער יבטיח לכם פחות חתכים ופצעים מהסכין. כאשר אתם מתגלחים בכיוון השיער אתם עוקבים אחר כיוון הצמיחה הטבעי שלו ומגלחים אותו בניגוד לגילוח כנגד צמיחת השיער שמגרה את העור שלכם ומעלה את האפשרות לצמיחה תת עורית של השערה.
   
 5. לאחר הגילוח שטפו את האזור (הפנים במיוחד) במים קרים- הם סוגרים את הנקבוביות ותורמים למראה חלק יותר ומסודר יותר.
כמובן שכולנו יודעים להתגלח אבל תמיד מומלץ לדעת כמה טיפים חדשים שירעננו את כישורי הגילוח שלכם, יעלו אותם ברמה ויחסכו לכם כמה חתכים בדרך. נסו את הטיפים האלה בעצמכם ותיווכחו כיצד הם תורמים לכם לגילוח קרוב, חד ואיכותי בכל פעם!
 
 
טלפון:  054-2474344   |   דוא"ל:  info@dorcoisrael.com כתובת:  רחוב.יגאל ידין 39  מודיעין 7171603  
 
לייבסיטי - בניית אתרים