סכיני גילוח דורקו - תבורי מרקטינג - מדוע עדיף לרכוש סכיני גילוח של דורקו על פני חברות אחרות?

מדוע עדיף לרכוש סכיני גילוח של דורקו על פני חברות אחרות?

דף הבית >> דורקו בלוג >> מדוע עדיף לרכוש סכיני גילוח של דורקו על פני חברות אחרות?
סכיני הגילוח של דורקו יצרו מהפכה עם טכנולוגית הקשיית מתכות חדישה. הם קיבצו את כל החידושים הטכנולגים  של המאה ה 21 בסכין אחת!  היתרונות הללו הם בעיצוב הסכין, מספר הלהבים בסכין ואיכות הקשיית המתכות. כל יתרונות אלה הופכים את סכיני דורקו לבחירה החכמה יותר לסכיני גילוח שאינן קיימות בחברות אחרות.
 
לסכיני דורקו יש יתרונות רבים וכולם תורמים לכך שיהיה לכם גילוח קרוב יותר, אפקטיבי יותר, חוויתי, חוסך בזמן ובמחיר שווה לכל נפש, ששאר החברות בשוק אפילו לא מתקרבות אליו !
אז מה עושה את סכיני דורקו לכאלה נפלאים? יש מספר מאפיינים בולטים שגורמים להם להתבלט מעל לשאר:
 
להבים- הלהבים של דורקו מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת שאין לאף מתחרה. הלהבים מעוצבים בצורה מעוגלת ומדויקת ובזווית מדויקת כדי ליצור גילוח צמוד ואיכותי. הסכינים גם נשטפות בקלות הודות למבנה שלהם שמיוצר להעביר את מי השטיפה בקלות.
 
כמות להבים- מחקרים מראים כי כמות גבוהה מספר להבים גדול יותר מאפשר גילוח קרוב יותר תוך גירוי מופחת של העור. יתרה מזאת, אורך חיי הסכינים מתארך וניתן להשתמש בהם זמן ארוך יותר מבלי שהם יתקהו
 
פס סיכוך- פס הסיכוך מורכב משילוב של אלוורה, ויטמין E ולבנדר שנותנים לחות לעור ומרגיעים את הגירוי הטבעי בזמן הגילוח.
 
פס מגן- הפס הזה עשוי מגומי ועליו גבשושיות קטנות המסדרות את השיער לפני שאתם מגלחים אותו לגילוח מסודר וקרוב.
 

כל המאפיינים הללו שמים את סכיני הגילוח דורקו על המפה בתור סכין הגילוח היעיל והטוב ביותר מעל המתחרים שלו - הסכין מציע מאפיינים שאין לסכינים אחרות והכל במחיר נמוך הרבה יותר. כל היתרונות בסכין הותאמו לצורכי המשתמש ומשרתים את האינטרס - לקבל את הגילוח המושלם , הנעים, והיעיל ביותר, בכל גילוח!
 
 
טלפון:  054-2474344   |   דוא"ל:  info@dorcoisrael.com כתובת:  רחוב.יגאל ידין 39  מודיעין 7171603  
 
לייבסיטי - בניית אתרים