סכיני גילוח דורקו - תבורי מרקטינג - מה עושה את דורקו לסכין כה ייחודית
 
             מה עושה את ה-סכין גילוח "דורקו פייס 6 "Dorco Pace 6 XL
                         לסכין כה ייחודית מבין כל סכיני הגילוח שבשוק?
 
 
דורקו פייס 6   " Dorco Pace 6 XL היא סכין הגילוח היחידה בעולם שמיוצרת עם ששה להבים, בטכנולוגיית הקשיית מתכות חדישה וסודית שהיא פטנט בלעדי של DORCO.

סכין הגילוח מיוצרת מפלדת אל-חלד איכותית ע"י מכונות חדישות, שכולן תוכננו ויוצרו ע"י  מהנדסי המפעל עצמו. כל מבנה סכין הגילוח תוכנן בקפידה, כדי לייצר חווית גילוח שלא קיימת עד היום בשום סכין גילוח אחר.


מהנדסי המפעל שתכננו את מבנה הסכין  הם גם אלה שתכננו וייצרו את המכונות שמייצרות אותו, לכן כל הפרויקט הזה שמור בסוד, בדיוק כפי שקוקה קולה שומרת בסוד את ההרכב של התמצית המיועדת לייצור המשקה שלה.

מהנדסי הכימיה של המפעל,תכננו רצועת סיכוך מעל ללהבים וייצרו אותה כשהיא מכילה רכיבים טבעיים, כמו שמן לבנדר, ויטמין E, ואלוורה בתוספת רכיבי סיכוך סינטטיים בעלי כושר סיכוך גבוה במיוחד.

מפעל DORCO הוקם בקוריאה ב-1955 בעצם כמפעל לייצור  סכינים, גרזנים, מספריים,חרבות ורכיבי מכונות הדורשות השחזה, כלים למספרות וקצבים. התמחותו הראשונית הייתה בייצור פלדות וסגסוגות פלדה והקשייתן, לצורך ייצור פלדות מושחזות. עם השנים החל בייצור סכיני גילוח בהתחלה סכיני גילוח מושחזים דו צדדית, המוכרים לכולנו מהעבר הלא רחוק והם ממשיכים ליצרם גם כיום, כשהצרכנים העיקריים שלהם כיום,הם בעיקר המספרות.
 
עם התקדמות הטכנולוגיה ומהפכת ההיי טק של קוריאה וכיבוש מעמדה בעולם הטכנולוגי, עם חברות כמו סמסונג, LG, היונדאי, קיה, ועוד, גם דורקו כבשה לה מעמד של חברה בינלאומית השלישית בגודלה בעולם בקטגורית סכיני גילוח , אבל ראשונה בעולם באיכות  חדשנות  וטכנולוגיה של סכיני הגילוח מתוצרתה והיא מוכרת ב-97 ארצות בעולם וכעת הגיעה גם לישראל.

למרות שאיכות  סכיני הגילוח מתוצרתה של DORCO הם הגבוהים בעולם, דווקא מחיר הסכינים האלה,הוא במקום ממוצע מבחינת המחיר לצרכן,שעושה אותה למתחרה אמיתית בסכיני מותג וותיקים וגדולים ממנה בעולם.


לסיכום:

עכשיו שהתוודעתם קצת לסכין הגילוח הזאת, ולמדתם מעט על ההיסטוריה שהובילה את מפעל דורקו למה שהוא היום, נשארה רק בעיה קטנה, שהיא בעצם הבעיה הכי גדולה -  שיווק הסכין הזאת בישראל.

דורקו בארץ, צריכה להתמודד עם שיווק אגרסיבי של סכין הגילוח של מותג וותיק ומוביל זה שנים. המותג הזה משקיע מיליוני דולרים בפרסום ורק לאחרונה גייס את הכדורגלן מספר אחד בעולם את - מסי - להיות פרזנטור שלו.

גיוס כזה עולה בכסף רב, שמי שמשלם אותו בסופו של יום, זה אתה ואני. אם נמשיך לאטום את אזנינו ולכסות את עינינו ולא ,לפחות, לנסות  את סכין המותג שלנו דורקו, אז השקעות הענק האלה בפרסום של המונופול יצדיקו את עצמן ואנחנו באמת נשארנו אטומים.

אבל אני, יורם תבורי, מאתגר את המותג המוביל ומאפשר לכם לבצע את הניסיון הזה, של חווית גילוח חדשה, במחיר סמלי בלבד עם משלוח חינם עד הבית. לא צריך להתרוצץ בין החנויות לחפש את המוצר.

קליק אחד על    
https://www.taborimarketing.com/       והסכין במשלוח חינם כבר בדרך אליכם הביתה ללא כל מאמץ.

למה אנחנו לא נכנסים למלחמת פרסום עתירת כסף? למה בחרנו בדרך הזו ?

 כי רק כך, תוכלו לקבל את האיכות הכי טובה האפשרית כיום בעולם, במחיר שווה לכל נפש. אנו לא נסחוט לכם את הכיס לשלם לחברות פרסום ויחסי ציבור. 
 
 

טלפון:  054-2474344   |   דוא"ל:  info@dorcoisrael.com כתובת:  רחוב.יגאל ידין 39  מודיעין 7171603  
 
לייבסיטי - בניית אתרים