סכיני גילוח דורקו - תבורי מרקטינג - הופכים חזון למציאות
הופכים חזון למציאות

עובדה!  עברה שנה.  סכין 
הגילוח דורקו פייס 6  כובשת את המקום הראוי לה אצל הצרכן הישראלי

סכין הגילוח של Dorco Pace 6 היא סכין הגילוח היחידה בעלי 6 להבים, המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת בשימוש בלעדי של Dorco. באמצעות הטכנולוגיה הזו של דורקו, כל שעליכם לעשות הוא להחזיק בידית המותאמת לאחיזה יציבה, ולהתחיל להתגלח ללא מאמץ! אתם תיהנו במהרה מנוחות השימוש במוצר ומעיצובו הייחודי. במאמר זה נסקור את היתרונות המדהימים של הסכין הייחודית.


 
סכין הגילוח Dorco הינה בעלת מאפיינים רבים שפותחו במיוחד בשביל לאפשר לכם את הגילוח הקרוב, הנעים והאיכותי ביותר שיכול להיות לכם! אם בעבר המוצר היה קרוב לבלתי אפשרי לרכישה בגלל השתלטות מותגים אחרים בשוק למרות המחיר המופרז והלא הגיוני שהצמידו להם - היום אתם יכולים לרכוש את סכיני הגילוח של דורקו - היחידים בעלי שישה להבים בנוחות מביתכם! כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר תבורי מרקטינג - המשווק הרשמי של סכיני דורקו בארץ ולהזמין את הסכין הייחודית לכם מתוך המבחר המוצג באתר.


באתר תמצאו גם עסקות חבילה במחירים נהדרים וקומבינציות שונות גם לגבר וגם לאישה! כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור בבחירה הנוחה והאולטימטיבית ביותר עבורכם. הבשורה הטובה ביותר היא - שהמוצרים מגיעים למקום האיסוף בדואר לפי בחירתכם! בנוסף, אתם יכולים לבחור בצורת המשלוח של QuickBox שבה אתם משלמים 13 ₪ על המשלוח (יקר רק ב 2 ₪ מהעלות של דואר רשום!) ואתם מקבלים את המוצר בבטחה, כולל הביטוח ובאיסוף מיידי ללא זמן המתנה!


אנחנו מאמינים כי אין לכם צורך לשלם סכומי עתק על סכיני גילוח בגלל העובדה שהן מותג – הכסף שלכם נזרק לפח ביחד עם הסכינים שנהיים כהים- הם לא שווים את הסכום שאתם משלמים עליהם. בסכיני הגילוח של דורקו האיכות מובטחת ביחד עם המחיר המוזל!

 
למה סכיני גילוח של דורקו כלכך איכותיים?

 
·         רצועת סיכוך אורגנית-                   החומר שבה מסכך, מרגיע ונותן לחות לעור הרגיש ביותר.
·         גומי איכותי-                               מסדר את השיער לגילוח.
·         טכנולוגיית ששת הלהבים-           היחידה בעולם המשתמשת בטכנולוגיה הזו.
·         מערכת חילוף סכיני גילוח רגילה- תוכלו בקלות להחליף את ראשי הסכין לכל ראש אחר שתרצו.
·         בעל ראש נוטה-                          מכסה כל זווית גילוח של הפנים שלכם.

 
לסיכום, האיכות של סכיני הגילוח של דורקו - היחידה בעולם בעלת ששת הלהבים לא ניתנת לערעור, נקודה. בדורקו מאמינים כי מגיע לצרכנים לשלם רק בעבור האיכות שהם מקבלים ושום עלות מסביב- בייחוד לא על השם. גם אתם יכולים ליהנות מגילוח קרוב ואיכותי - רכשו את הסכין שלכם עכשיו!

 
 
 

טלפון:  054-2474344   |   דוא"ל:  info@dorcoisrael.com כתובת:  רחוב.יגאל ידין 39  מודיעין 7171603  
 
לייבסיטי - בניית אתרים